Herectví je moje vášeň !

21. července 2010 v 14:36 | Jackie |  Interviews

Zlínský Rozhovor

www.annasophiarobb-daily.blog.cz
Je jí teprve patnáct let ( ehm 16 let ) , ale už roky pro ni světla kamer nejsou ničím novým . Publikum ji zná ze snímku Karlík a továrna na čokoládu , kde hrála po boku slavného Johnyho Deppa , pro svůj filmový debut si ji vybral režisér Gabor Csupo a vznikl Most do země Terabithia . Mladá americká herečka AnnaSophia Robb přijela na zlínský filmový festival představit film Útěk na horu Čarodějnic .

Už jste někde řekla , že neustále vzpomínat na spolupráci s Johny Deppem vám připadá nudné . Takže se zeptám na drama Opravdový život , ve kterém jste se sešla s herci jakými jsou Dennis Hopper nebo Woody Harrelson . Jaká to byla zkušenost ?
Jsem hrozně ráda , že jsem měla možnost s nimi natáčet . Dennis Hopper je člověk , který má nesmírně zajímavou minulost . Byl to obrovský zdroj inspirace a herecké průpravy . Je to takový hodný dědeček . Ten , který pomáhá mladším kolegům . Naučil mne třeba jak spadnout , aniž bych si ublížila . Doufám , že v budoucnu budu mít ještě šanci si s ním zahrát .

Dědeček ? V některém z rozhovorů jste řekla , že Johny Depp vám připadal starý . Nedivila jste se u pana Hoppera , že ještě žije?
( Smích ) Já to trochu poopravím . Johny Depp je pro mne samozřejmě obrovský herec , kterého si nesmírně vážím , ale pro moji generaci to prostě není muž , u kterého by se vám rozbušilo srdce , když ho potkáte . ( Úsměv )

A při pohledu na kterého kolegu se vám rozbuší srdce ?
Asi Jake Gyllenhaal , ten je moje krevní skupina . A samozřejmě Matt Damon .

Není vám občas líto , že nežijete život obyčejné dospívající dívky ?
Myslím si , že mám to štěstí , že mám obojí . V podstatě celý uplynulý rok jsem chodila do školy a teď jsem se dostala k vám do Zlína a trochu si užívám . Přestože je to občas složité vybalancovat , myslím, že se mi daří skloubit oboje . Herectví je pro mne vášeň tak se musím snažit , aby všechno klapalo .

PŘEDPŘIPRAVENO

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama